fbpx
Portrettbilde av Cecilie Coward Schøyen, daglig leder hos Bolt Communication

Cecilie Coward Schøyen

Daglig leder

cecilie@bolt.as
+47 907 87 976

Portrettbilde av Lene Lehre Andersen, ansatt hos Bolt Communication

Lene Lehre Andersen

Prosjektsleder og nettverksbygger

lene@bolt.as
+47 901 74 468

Portrettbilde av Sissel Tangen, Bolt Communication

Sissel Tangen

Designer

sissel@bolt.as
+47 474 59 090

Portrettbilde av Gro Alstad, ansatt hos Bolt Communication

Gro Alstad

Designer

gro@bolt.as
+47 953 03 331

Portrettbilde av Ida Holteberg Skjeltorp, ansatt hos Bolt Communication

Ida Holteberg Skjeltorp

Designer

ida@bolt.as
+47 470 56 871

Portrettbilde av Karoline Vik Tolo, intern hos Bolt Communication

Karoline Vik Tolo

Praktikant

karoline@bolt.as
+47 934 10 445

Vil du vite mer?